Oficiální logo BRUNO fashion

Napsali o nás a ostatní informace

logo BRUNO fashion Podpis pro zákazníky

O BRUNO fashion

Společnost BRUNO fashion s.r.o. byla založena paní Dagmar Ivánkovou v roce 1999. Postupně rostla a vypracovala se až na přední místa v módním světě.

V roce 2004 firma zúročila své zkušenosti v oblasti módy a v historických prostorách Petrášova paláce na Horním náměstí v Olomouci otevřela první obchod s exklusivní dámskou a pánskou módou. Následovaly aktivity v nákupních centrech OC Olympia a OC Haná, a přibyl i oblíbený Bruno Outlet v centru města.

V současné době nás najdete v Olomouci v nákupním centru Galerie Šantovka v obchodech BRUNO s luxusní dámskou módou a BUGATTI s oblečením pro pány, v historickém centru Olomouce v obchodech BRUNO a BRUNO outlet.

Našim zákazníkům nabízíme originální, kvalitní a exkluzivní oblečení pro každý den a každou příležitost. Specializujeme se na oblíbené módní značky s pevnou pozicí na trhu.

Odměnou naší práce je spokojený zákazník, pro kterého neustále vylepšujeme nadstandardní servis. Několikrát ročně pořádáme Fashion day, kde formou módních přehlídek představujeme nové kolekce všech našich prestižních značek a seznamujeme naše věrné zákazníky s nejnovějšími módními trendy.

Na konci roku pořádáme v Olomouci velkou předvánoční módní přehlídku FASHION & beauty, kterou náš BRUNO fashion tým s láskou připravuje jako poděkování za věrnost všem našim zákazníkům a je každoročním vyvrcholením naší kolektivní práce.

Profesionální rada a individuální přístup našeho kolektivu je zárukou Vaší spokojenosti.

Po domluvě na uvedených telefonních číslech v kontaktech se vám rádi budeme věnovat i mimo pracovní dobu.

Média

Spolupracujeme


La Gioia oficiální partner Bugatti.
Značky, které prodáváme