Bruno card

Co je BRUNO Club Card?

"Vždy něco na víc."

Bruno Club Card (dále jen BCC) je VIP Club zákazníků společnosti BRUNO fashion, Lusia Cerano store Olomouc a Bugatti Galerie Šantovka, ve kterém máte možnost čerpat z celé škály výhod určených pouze registrovaným členům.

Jak se stát členem BRUNO Club Card?

Navštivte některou z našich prodejen BRUNO fashion, Lusia Cerano store Olomouc a Bugatti Galerie Šantovka (kromě prodejny BRUNO Outlet), a při nákupu nad 10 000 Kč vyplňte formulář BCC. Tímto máte nárok na vydání zákaznické karty člena BCC se slevou 3%.

Vyplněním a podepsáním formuláře BCC dáváte souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů uvedených v formuláři BCC nebo získaných používáním karty za účelem chráněného informačního systému BRUNO fashion s.r.o., a to po celou dobu platnosti členství držitele karty ve věrnostním programu BCC.

Díky členství v BRUNO Club Card získáte:

Narozeninová sleva při nákupu 3 dny před a 3 dny po Vašich narozeninách. Pro uplatnění slevy předložte kartu BCC a jakýkoliv doklad totožnosti. Výše narozeninové slevy se odvíjí od Vaší aktuální slevy na BCC.


Úpravy zakoupených oděvů zdarma (mimo zlevněného zboží)

Pozvánky na exkluzivní akce

Informace o aktuálních novinkách a kolekcí

Přednostní informace o slevách

Akční nabídky jen pro členy

"Buďte styloví v oblečení & doplňcích od nás"

Jak získám větší slevu?

Vaše osobní sleva se na kalendářní rok se odvíjí od Vašeho předcházejícího ročního obratu na všech obchodech BRUNO fashion, Lusia Cerano store Olomouc a Bugatti Galerie Šantovka (kromě prodejny BRUNO outlet)


Vaše roční nákupy

0-30 000 Kč - SLEVA 0%

30 000 Kč - SLEVA 3%

60 000 Kč - SLEVA 5%

120 000 Kč - SLEVA 10%pro majitele BRUNO Club Card se slevou 3% poukázka na nákup v hodnotě 300 Kč


pro majitele BRUNO Club Card se slevou 5% poukázka na nákup v hodnotě 500 Kč  


pro majitele BRUNO Club Card se slevou 10% poukázka na nákup v hodnotě 1000 Kč