o nás

Společnost BRUNO fashion s.r.o byla založena paní Dagmar Ivánkovou v roce 1999. Postupně rostla a vypracovala se až na přední místa v módním světě.

V roce 2004 firma zúročila své zkušenosti v oblasti módy a v historických prostorách Petrášova paláce na Horním náměstí v Olomouci otevřela první obchod s exklusivní dámskou a pánskou módou. Následovaly aktivity v nákupních centrech OC Olympia a OC Haná, a přibyl i oblíbený Bruno Outlet v centru města.

V současné době nás najdete v Olomouci v nákupním centru Galerie Šantovka v obchodech BRUNO a Luisa Cerano s luxusní dámskou módou a BUGATTI s oblečením pro pány, v historickém centru Olomouce v obchodech BRUNO outlet.

Našim zákazníkům nabízíme originální, kvalitní a exkluzivní oblečení pro každý den a každou příležitost. Specializujeme se na oblíbené módní značky s pevnou pozicí na trhu.

Odměnou naší práce je spokojený zákazník, pro kterého neustále vylepšujeme nadstandardní servis. Několikrát ročně pořádáme Fashion day, kde formou módních přehlídek představujeme nové kolekce všech našich prestižních značek a seznamujeme naše věrné zákazníky s nejnovějšími módními trendy.


"S láskou k Vám a pro Vás..."

"Našim zákazníkům nabízíme originální, kvalitní a exkluzivní oblečení pro každý den a každou příležitost. Specializujeme se na oblíbené módní značky s pevnou pozici na trhu."

"Profesionální rada a individuální přístup našeho kolektivu je zárukou Vaší spokojenosti."

"Naše firma se o Vás stará neuvěřitelných 15 let"